ANTHEM Değişme Kararı Aldı - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

VFŞL’ nin İkinci Haftası Hararetli Geçti!

e
sv

ANTHEM Değişme Kararı Aldı

avatar

Onur

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BioWare‘in 8 Aralık 2018 yılında çıkarttığı Aksiyon/RPG oyunu olan Anthem büyük bir güncelleme ile değişme kararı aldı.  Çıktığı ilk zaman beklentileri boşa çıkartmıştı. Oyuncular oyunu bir hayal kırıklığı ile oynadılar ve yorumladılar.

 

Kimi oyuncu sevse de kimi oyuncu tarafından sıkıcı ve hep kendini tekrar eden bir oyundan ibaret olarak gördü. BioWare ise bu aşamada oyundan vazgeçmediklerini toparlamak için bir şans istediğini gösteren büyük bir güncellemeye gittiğini gösteren bir açıklama yaptılar.

 

Anthem Değişme Kararı

Bioware Genel Müdürü Casey Hudson:

“Oyuncularımıza minnettarız, bu zamana kadar bizimle birlikte olan oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Biz yeni ve bambaşka şeylerle dünyaya açıldık. Heyecan verici bir deneyim oldu.”

“Yeni içerik ve özellikler sunmak için geçtiğimiz sene ekibimiz oldukça sağlam bir emek göstererek, 3 sezon boyunca gösterdiği performansını, gücünü ve genel kalitesini iyileştirmek için çabaladı. Sizlerin yaptığınız geri bildirimleri ciddiye alarak Anthem’in daha tatmin edici loot bölümüne, uzun vadeli yapısına ve daha doyurucu bir oyun sonuna ihtiyaç olduğunu farkettik. Oynanıştan daha fazla keyif alınması ve aslında Anthem’in var olan tüm potansiyelini göstermek için yapılması gereken daha temel çalışmalar olduğunu belirledik. Bunu gerçekleştirmek için iyi bir güncelleme veya genişlemeden çok dahasını yapmamız gerekiyor.”

“Önümüzdeki aylarda daha uzun süreli deneyim alabileceğiniz şekilde yeniden değişime gitmeye, sizleri oyunda tutacak challenge’lara ve daha önemli ödüllerle ilgileneceğiz. Bunu uçma ve dövüş bilimi keyfini koruyarak yapacağız. Bu söylediklerimizi ödün vermeden bir şekilde uygulayabilmek için öncelikle oynanışa odaklanacağız. Ekibimize ihtiyacı oldukları test zamanını vereceğiz.” 

 

Bu gelişmeler Anthem için nasıl sonuçlar getirecek zamanla göreceğiz. Ancak görüyoruz ki BioWare, Anthem oyunu için büyük bir yapılanmaya gitme niyetinde. Anlaşılan aldığı kötü eleştirileri dikkate alıp oyuncuları ciddiye aldığını göstermek niyetindeler.

 

Bizde umuyoruz bu yapacakları güncelleme ile en başta vadettikleri oyun deneyimini oyunculara verirler. Bir çok oyuncu oyun için beklentileri karşılayamadığını söylemişti. Beğenenlerin yanı sıra beğenmeyenlerinde çoğunluk bir kesim olduğunu düşünürsek oyunları da tekrar kazanmak adına iyi bir şans olmuş olabilir.

 

Daha fazla Origin haberleri için takip etmeyi unutmayın. Güncel oyun haberlerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan The Division 2 Genişleme Paketi Ön Siparişte! başlıklı makalemizde Division 2, DLC ve epic games hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli