Amnesia: Rebirth Çıkış Tarihi Duyuruldu - Kolsuz Oyuncu

Amnesia: Rebirth Çıkış Tarihi Duyuruldu

Amnesia: Rebirth

Efsane Amnesia serisini yapanların elinden çıkacak Amnesia: Rebirth 20 Ekim tarihinde Bilgisayar ve PlayStation 4 ile piyasaya sürülecek. Geliştiricisi  Frictional Games olan vede yayınlanacak olan oyun Amnesia: Rebirth 20 ekim 2020 tarihi itibarıyla PC vede PlayStation 4 platformları ile piyasaya geliyor. Ve çıkış fragmanı da yayınlamış ekip oyunu Epic Games ve Steam mağazalarından ön sipariş ile şuanda satışa sunmakta. Oyunun Epic Games Store fiyatı 49.00 TL etiketi ve Steam Fiyatı %10 indirimli bir şekilde 45.00 TL ye ön siparişte bulunabilirsiniz.

İkonik Amnesia serisi ile yaratıcılarından çıkmış karanlığın derinlerine ineceğiniz yalnızlık vede umutsuzluk la dolu bu yolculukla insanlığın olumsuzluklara karşı dayanabilme sınırlarını öğreneceğiz.

Amnesia: Rebirth 20 Ekim 2020 Tarihinde Oyunculara Sunulacak

Amnesia: Rebirth oyunu ile biz oyuncular insanlığın tahammül sınırlarına bakacağız. Ümitsizliğin vede kimsesizliğin hakim olmuş olduğu yürek yakan bir yolculuğa çağırıyor. Bu yolculuk ile Cezayir çölünde uyanan Tasi Trianon karakteri ile oyunu kontrol edeceğiz. Nerede olduğumuzu neler yaptığımızı diğerlerinin nerede olduğunu vede nerede olduğumuzu bilmemekteyiz. Bu yolculuk ile geriye doğru gideceğiz ve geçmişimizde bıraktığımız parçaları toplamaya çalışacağız. Bu olaylardan sağ bir şekilde kurtulmanın tek yöntemi ise bizi içten içe yiyecek olan korkularımızın üstesinden gelmeye çalışmak. Tabi bu durumda zamanda aleyhimize işliyor durumda olacak. Amnesia: Rebirth oyununda kendimizi Tasi Trianon’un yerine koyup acılarla dolu ve kişisel korkular ile olan bu yolculukta ona biz rehberlik yapacağız. Dahası ise bu kimsesiz ıssız bir alanda yolumuzu aramaya çalışırken korku, umut vede içimizi yakan büyük pişmanlıklarla mücadele etmemiz gerekiyor. Eğer başaramaz isek komple her şeyi kaybedebileceğimizi bilerek bu yapacağımız yolculukta dikkatli ve adım adım ilerlememiz gerekiyor.

Oyunun Başlıca Özellikleri

  • Ortamları keşfetmek vede karakterlerin geçmişini ortaya çıkarmak.
  • Birinci şahıs bakış açısı ile korku deneyimi.
  • Oldukça korkunç yaratıklar ile yüzleşmek vede onlardan kaçabilmek.
  • Karşımıza çıkan bulmacaları çözmek.
  • Zihinsel vede fiziksel olan sınırlı kaynakları akıllıca kullanmak.

Amnesia: Rebirth Bilgisayar İçin Sistem Gereksinimi:

Minimum Sistem Gereksinimleri

  1. İşlemci: Intel Core i3 ya da AMD FX @2.4 Ghz
  2. İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
  3. Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
  5. Bellek: 4 GB RAM

 

 

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan League of Legends 10.19 Yaması başlıklı makalemizde 10.19 yama notları, 10.19 yaması ve League of Legends 10.19 Yaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir