Altın Kaplama PlayStation 5 - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

GTA 5 Popüler Modlar Listesi

e
sv

Altın Kaplama PlayStation 5

avatar

Ömer Torun

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar


PlayStation 5

Sony halen yemi nesil olan oyun konsolu PlayStation 5 in fiyatını henüz açıklamış olmasa da özel bir tasarıma sahip olan PlayStation 5 in fiyatını belli etti. Ve altın kaplama PlayStation 5 in fiyatı ise oldukça tuzlu görünüyor 7.999 sterlinden başlayacak. Sony 2020 sonlarına doğu yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5 i oyunculara sunacak. Sony şirketi yeni nesil konsolun nasıl donanım özelliklerine sahip olacağını ve ayrıca nasıl bir tasarım a sahip olacağını ve konsol ike birlik de hangi oyunların geleceği konusunda oldukça detaylı açıklamalarda bulundu.

Tabi halen tam olarak fiyatı bilinmiyor ve merak konusu. Yeni Nesil PlayStation 5 in nasıl donanımsal özellikleri barındıracağı deneysel olarak söyleyebileceğimiz tasarımını ve kontrolcüsü nü ayrıca da PlayStation 5 ile birlik de çıkacak olan oyunları bir dijital diğeri ise sürücülü olmak kaydıyla iki farklı varyantı olduğunu öğrenmiş olsak da halen PlayStation 5 in fiyatı resmi olarak açıklanmış değil. Ama Sony yeni konsolunun fiyatını da açıklamaması altın kaplama olan PlayStation 5 in fiyatını açıklamaması durumuna gelmiyor.

Altın Kaplama PlayStation 5 Fiyatı

Altın-Kaplama-PlayStation-5

Truly Exquisite isimli şirket ise altın kaplama PlayStation 5 in önceden siparişlerini alacak. Ve altın kaplama PlayStation 5 in ise fiyatı açıklandı. Fiyatlara aşağıdan bakabilirsiniz.

PlayStation 5 kulaklık: 399 sterlin

PlayStation 5 kontrolcüsü: 649 sterlin

Platinium Disc PlayStation 5: 8.299 sterlin

18K Rose Gold Disc PlayStation 5: 8.1999 sterlin

24K Gold Disc PlayStation 5: 8.099 sterlin

Platinium Digital PlayStation 5: 8.199 sterlin

18K Rose Gold Digital PlayStation 5: 8.099 sterlin

24K Gold Digital PlayStation 5: 7.999 sterlin

Tabi şöyle bir durumda açıklandı. Truly Exquisite isimli şirketin yaptığı açıklama da altın kaplama olan PlayStation ın sadece 250 adet de sınırlı olacağını duyurdu. Bu fiyatı kapsayan ürünlerin içerisinde 1 adet PlayStation 5 konsolu, 2 adet Dual Sense kontrolcüsü ve bir adet 3D Pulse kulaklık yer alacak. Dünyanın her yerinden sipariş edilebilecek. Ve bu ürünler ahşap bir kutu içerisin de kullanıcılara ulaşacak. En önemli detay ise ürün kargoda iken kullanıcıya ulaşana kadar sigorta kapsamında olacak bu durum kullanıcıların da ürün ellerine ulaşana kadar rahat etmesini sağlayacaktır.

 

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

 

 

bayan escort

Bir önceki yazımız olan Rocket League'den Müjde! Rocket League Ücretsiz! başlıklı makalemizde Rocket League. hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli