Akrep Şeklinde Oyuncu Koltuğu Bayılacaksınız! - Kolsuz Oyuncu

Sıradaki içerik:

Ağustos Ayı En Çok İndirilen PlayStation 4 Oyunları

e
sv

Akrep Şeklinde Oyuncu Koltuğu Bayılacaksınız!

avatar

Ömer Torun

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başlıklar

Cluven IW-SK İle Tanışın

Daha önce böyle akrep şeklinde bir oyuncu koltuğu hayal ettiniz mi. Yada böyle bir çalışma alanınız olsun istediniz mi. Böyle bir şey aklınıza gelmiş midir bilemeyiz ama sizlere bu koltuğu tanıtmak istedik.

Günümüzde işini saatlerce bilgisayar başında geçirenler yada birçok oyuncun büyük bir kısmı bilgisayar başında oldukça rahat bir zaman geçirecek ve daha önemlisi kendini rahat ettirecek koltuk aramakta. Tabi ki sizlerde bu kişilerden biriyseniz yapmanız gereken şey belkide akrep şeklinde olan bu koltuktur. Adı Cluven IW-SK ve tamamen sıfır yerçekimne sahip. Çalışma koltuğu yada şöyle de diyebiliriz tam donanımlı çalışma istasyonu ve e spor oyuncu koltuğudur. 49 İn bir adet monitere veya 27 içlik üç adet curved monitörlere sahiptir. Ve tabi monitörleri bağlamanız için önceden tasarlanmış HDMI ve DP kabloları da mevcuttur.

Akrep-Şeklinde-Oyuncu-Koltuğu

Akrep Şeklinde Oyuncu Koltuğu

Cluvens tarafından tasarlanan bu akrep şeklinde olan oyuncu koltuğu ve çalışma istasyonu web sitelerinde yer almış olan bilgiler dahilinde tam tamına 170 derecelik bir açıya kadar yatabilmek de. Ve bu istasyonun kendi koltuğu vede masası kolay bir dokunuşla rahatça kontrol edilebilmekte. Cluvens in internet sitesinde bulunan bilgiler dahilinde bu çalışma istasyonun özelliklerine gelecek olursak.

 1. Boyutu genişletilmiş hali: 165 cm uzunluk, 108 cm genişlik, 209 cm yükseklik
 2. Boyutu- küçültülmüş hali: 165 cm uzunluk, 77 cm genişlik, 135 cm yükseklik
 3. Ağırlık kapasitesi: 124 kg maksimum
 4. Net ağırlığı: 120 kg
 5. Güç sitemi: 6 adet yüksek baskılı doğrusal elektrik silindiri
 6. Işıklandırma sistemi: 100 W 16 renk LED
 7. Voltaj gücü:100 V / 240 V
 8. Çıkış: 100 – 300 Watt

Bu tasarım ise 2019 senesinde Acer Predator Thronos Air oyun koltuğu ve daha önceye gidecek olursak 2012 yılında çıkmış MEW Labs Emperor koltuğu ile de kullanılmıştı. Cluves yaptığı bu akrep şeklinde olan oyuncu koltuğu ve çalışma istasyonu nu Alibaba da 1900 dolarlık fiyatı ile satılmakta.

 

Diğer içeriklere de göz atabilirsiniz.

Kolsuz Oyuncu Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Epic Games, Ücretsiz Yapacağı Oyunu Açıkladı başlıklı makalemizde epic games, Railway Empire ve Where The Water Like Wine hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli