Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

Ageless Oyunun Çıkacağı Tarih Belli Oldu

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ageless-oyunun-cikacagi-tarih-belli-oldu

Ageless Oyunun Çıkacağı Tarih Belli Oldu

One More Dream Studios tarafınca geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanacak bulmaca platform oyunu Ageless’ın çıkış zamanı açıklandı.
Geliştirici ekip oyunun 28 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Nintendo Switch ve Steam platformu aracılığıyla bilgisayar sürümü için çıkış yapacağını duyurdu. Bununla birlikte oyunun demosu Steam üzerinde yayınlandı.

Oyun, çevresindeki bitkileri ve hayvanları yaşlandırma yeteneğine sahip olan Kiara. Kiara’nın gizemli bir yay bulduktan sonrasında kendini keşfetme yolculuğunu büyülü bir halde anlatıyor. Karakterimiz macerasına devam ederken, bulduğumuz kabiliyetleri rengarenk ortamlarda gezinmek ve haritadaki çeşitli bulmacaları çözmek için kullanacağız.

 

 

 

 

Ageless Oyunun Çıkacağı Tarih Belli Oldu

Kaybolmuş, şaşkın ve tek başına. Kiara birden etrafındaki florayı ve faunayı test edebildiğini far ettiğinde ne yapacak? Bu, büyülü bir dikilitaşın ona hediye ettiği bir yetenek. Herhangi bir eşi benzeri bulunmayan, gizemlerle ve büyüyle dolu bir bulmaca-platform oyununda ilerle. Zor seçimler arasında kalacağın ve içerisindeki şeytanlarla yüzleşmek zorundasın. Olağan üstü olaylara ve kalp ağrısıyla dolu bir dünyaya atılan Kiara’yı takip et. Alengirli ortam bulmaca türünün içinde yolunu bulmaya çalışırken hayvanların ve bitkilerin yaşlarını değiştir ve yoluna çıkan acımasız düşmanları mağlup et.

Çok Gizemli bir yay kuşan ve hemen Ageless olma sanatında ustalaş. İlginç bulmacalarda ve çetrefilli platform mücadelelerinde ilerlemek için hayvan ve bitki yaşamının içerisinden geç.

 

ageless-oyunun-cikacagi-tarih-belli-oldu-1

Özel Yaşlanma Mekaniği: Doğanın kanunlarıyla oynayarak hayvanların ve bitkilerin yaşlarını test et ve coşku verici seviyelerde ilerle.

Senin Bildiğin Peri Masallarına Benzemez: Trajik bir kaybolma ve kişilik keşfi hikayesinde Kiara. Yeni bulmuş olduğu güçleri kullanarak içerisindeki şeytanlarla yüzleşecek mi yoksa onlardan kaçacak mı karar vermesi gerekiyor.

 

Keşfedilecek Yeni Dünyalar:

Oyunda ilerlerken benzersiz bitkilerle ve hayvanlarla dolu yeni yerleri keşfet. Her seviye elle çizilerek px mükemmelliğine ulaştırıldı ve mükemmel bir dünya yaratıldı.

Toplanabilecek Saklı Eşyalar: En derin köşelere saçılmış gizli eserleri keşfet! Hepsini bulabilecek misin?

Oyunun gösterilen duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Son olarak siz bu oyun ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Kimler bu oyunu oynamak istiyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Crysis Remastered Fragmanı Ve Tanıtım Tarihi Sızdırıldı başlıklı makalemizde Crysis, Crysis Remastered ve Crysis Remastered Fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli