Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

A Total War Saga: TROY Oyunu Ücretsiz Olarak Çıkıyor !

avatar

Burak Yıldız

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

A Total War Saga: TROY Oyunu Ücretsiz Olarak Çıkıyor ! ;

Ücretsiz oyun arayanların ilk aklına gelen firmalardan biri Epic Games oluyor. Ücretsiz oyun politikasıyla beraber bu zamana kadar pek oldukça oyun dağıtan şirket, GTA V ile işi tepe noktaya çıkarmıştı. Epic Games Store’a o kadar oldukca şahıs girmişti ki, sunucular bu yoğunluğu kaldıramamıştı. Gelen haberler doğrultusunda bu politika kapsamında, A Total War Saga: TROY ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak.

13 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan oyun, Epic Games Store’da yerini almasının peşinden 24 saat içerisinde ücretsiz olarak kütüphanenize eklenebilecek.

A Total War Saga: TROY Oyunu Ücretsiz Olarak Epic Games Tarafından Edinilebilecek 

Sıra tabanlı strateji oyun türü denilince, ilk akla gelenlerden bir tanesi de kuşkusuz Total War oyunları oluyor. Antik Roma döneminden Osmanlı Devleti dönemine kadar birçok geniş zamanı kapsayan seri, oldukça popüler. Sega’nın çıkaracağı yeni Total War oyunu ise ücretsiz olarak Epic Games Store üstünde sunulacak.

A Total War Saga: TROY Oyunu Ücretsiz Olarak Çıkıyor

13 Ağustos’ta çıkış yapacak oyun, Steam platformuna 2021 senesinde gelecek. Oyun Epic Games Store platformunda yerini aldıktan hemen sonra, 24 saat içerisinde ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Epic Games ücretsiz oyun politikasını agresif bir şekilde devam ettiriyor. En sonunda ise, Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu.

Tim Heaton bahsi geçen konuyla ilgili olarak, “Epic sayesinde, lansman gününde A Total War Saga: TROY ücretsiz olarak sunabilecek. Oyuncular için yapabileceğimiz şey, oldukca coşku verici şey. Bu durum, yalnızca Truva’nın masallarını ve efsanelerini Epic’in dev gibi platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, bununla beraber yeni oyuncuların Total War’u ilk defa deneyebilecekleri anlamına da geliyor.” açıklamasında bulundu.

 

Sistem ihtiyaçları henüz meçhul oyun, Truva Savaşının yaşandığı Antik Yunan dönemlerine odaklanıyor.

Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Youtube kanalımıza buradan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan System Shock Oyununun Yeni Versiyonu ! başlıklı makalemizde GOG, System Shock ve System Shock GOG hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli