Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Temmuz 2020 Oyun Listesi!

e
sv

A Plague Tale: Innocence Kopyaları İle Gündemde

avatar

Burak Yıldız

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

a-plague-tale-ınnocence-kopyalari-ile-gundemde

A Plague Tale: Innocence Kopyaları İle Gündemde

Asobo Studio isimli şirket tarafınca geliştirilmiş olan ve Focus Home Interactive adlı şirket tarafından gösterilmiş olan A Plague Tale: Innocence’ın dünya çapında bir milyondan fazla kopya sattığı açıklandı. Ne yazık ki, yayıncı şirket platforma has bir satış rakamı açıklamadı.

 

 

 

A Plague Tale: Innocence Kopyaları İle Gündemde

Asobo Studio’nun CCO’su David Dedeine oyunla ilgili “Asobo Studio’daki tüm ekip A Plague Tale: Innocence’ın bir yıl arasında aldığı yolla gurur duyuyor ve Focus Home Interactive her vakit yanımızda. Her geçen gün daha çok oyuncu Amicia ve Hugo’nun öyküsünü keşfediyor. Bu bizim için en büyük motivasyon kaynağı. Başka maceralar ve güçlü duygusal deneyimler getirmek için sabırsızlanıyoruz!” ifadelerinde bulundu.

 

Ayrıca Focus Home Interactive’in Genel Müdür Yardımcısı John Bert’de şunları ekledi: “Her iki ekibimizin de bu mühim başarıyı sağlamış olmasından dolayı oldukca mutluyum. Asobo Studio’daki ekiple çalışmak her vakit büyük bir zevk oldu ve ortaklığımızı yaklaşan başka bir iddialı oyun ile sürdürmekten gurur duyuyoruz. Bu mükemmel sonuçlar ancak piyasadaki en eşi olmayan ve heyecan verici oyunları taktim etmek için bu tür yetenekli ortaklarla çalışmaya devam etme kararlılığımızı güçlendiriyor.”

Oyunu daha ilkin tecrübe etmemiş olanlar varsa mevzusu şöyleydi. Genç Amicia ile ondan küçük olan kardeşi Hugo adlı kişinin insanlık tarihinin en karanlık zamanlarında bitirdikleri yürekleri parçalayan bu yolculukta korkulu bir hikayeye tanık olun. Engizisyon askerleri tarafınca aranan ve tüm çevresini fare sürüleri sarmış olan Amicia ve Hugo birbirlerini tanıyacak ve birbirlerine güvenecekler. Tüm olumsuzluklarla mücadele ederken bu acımasız dünyada yaşamak için bir gaye bulacaklar.

A Plague Tale: Innocence, 14 Mayıs 2019 tarihinde PS 4, Xbox One ve Bilgisayar sürümleri için çıktı. Oyunun PC sürümü Steam yaz indirimleri kapsamında f indirimle 44.20 TL‘ye satılıyor. Son olarak stüdyonun bir devam oyunu üstünde çalıştığını da belirtelim.

Youtube kanalımıza göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin bu konu ile ilgili görüşleriniz neler ? Yorumlarda fikir ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Warzone Oyunundan 200 Oyuncuya Destek başlıklı makalemizde Call of Duty Warzone, Call of Duty: Warzone Destek ve Warzone hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli