2019 Mayıs Ayı İçersinde Çıkacak Oyunlar

 

2019 Mayıs ayı içersinde çıkacak oyunlar Kolsuz Oyuncu ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Yıl ilerledikçe, PS4, Xbox One, Switch ve PC ‘de farklı türlerde harika gözüken oyunlara yavaşça göz gezdiriyoruz ve hemen köşeyi dönünce E3 2019 ile, gelenlerin sayısı havaya uçmak üzere. O zamana kadar, birçok meşhur oyun ve sizi meşgul etmek için  serbest bırakılan küçük indie deneyimler ile hayal dünyanızı genişletecek yapımlar mayıs ayında karşımızda.

Mayıs ayının en büyük sürümü, geliştiricilerin kimliği olan Software ve Avalanche Studios ‘un en son açık dünya tetikçisi Rage 2 olmalı . Diğer önemli özellikler arasında Team Sonic Racing ve Total War: Three Kingdoms bulunuyor . İlki, en sevilen Sonic kart yarışı spin-off serisindeki en yeni giriş, ikincisi ise Total War serisindeki en çok beklenen on ikinci ana hat girişi.

 

Yolunuz uzun ise , bu ay Nintendo Switch için gelecek bir sürü oyunumuz var. Assassin Creed ve Resident Evil oyunlarının tümünün taşınabilir platformda görünmesini bekleyebilirsiniz. Mayıs ayında yayımlanan her şeye göz atmak için, en büyük oyunların tamamını aşağıdan inceleyebilirisiniz. Bu yıl önde olanlara daha geniş bir bakış için 2019 ‘daki tüm oyun çıkış tarihleri listemize göz attığınızdan emin olun .

 

 

Rage 2 (PS4, Xbox One, Pc) 14 Mayıs

 

Bir diğer çıkacak oyunlar listesinde bulunan; Rage 2, bir süre içinde piyasaya sürülecek en beklenmedik sonuçtur. Hem Id Software hem de Avalanche Studios, yaklaşmakta olan açık dünya birinci şahıs atıcılarından sorumludur; Her iki tarafta da yetenek kesinlikle yardımcı olur. Avalanch Stüdyoları, oyunlarında büyük ve kaotik dünyalar yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, araç savaşı ve özel efektler geç saatlerden itibaren uzmanlık alanlarından biri. Öte yandan, Id Software fantastik birinci şahıs nişancı atıcı yapma yeteneğine de sahip.

 

 

Team Sonic Racing (PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch) 21 Mayıs

 

Team Sonic Racing, iyi bilinen Sonic kart yarış serisindeki üçüncü oyunudur. Bu sefer etrafta kooperatif oynamaya odaklanıyor, bir takımla çalışmanızı ve bir yarış kazanmak için güçlendirmeleri paylaşmanızı sağlıyor.

 

 

Total War : Three Kingdoms (PC) 23 Mayıs

 

Yaratıcı meclis ve Sega’nın son derece başarılı strateji serisi nihayet bu ay Total War : Three Kingdoms ile geri dönecek . Çin ‘in 14. yüzyıldaki Üç Krallık döneminden hemen önce kurulmuş olan oyun, sizi popüler film ve oyunlarda sıkça anlatılan özlü tarihi ihtilaftan geçiriyor. İki farklı oyun moduna sahip olan Romance modu, Three Kingdoms ‘ın klasik romanında tanımlanan doğaüstü karakter tropik oyunlarını sergilerken, Classic, daha önceki ana hat girişlerinde gördüğünüz gibi gerçekçi savaşa odaklanmış durumda.

 

 

Oyunlar – Çıkacağı PlatformlarYayın Tarihleri

 

The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel II –  PS4  –  Mayıs 7

Life is Strange 2: Episode 3 – PS4, Xbox One, PCMayıs 9

Yakuza Kiwami 2 – PCMayıs 9

Saints Row: The Third – Switch Mayıs 10

Plague Tale: Innocence – PS4, Xbox One, PC Mayıs 14

Rage 2 – PS4, Xbox One, PCMayıs 14

Bubsy: Paws on Fire! – PS4, Switch, PC Mayıs 19

Assassin’s Creed III Remastered – SwitchMayıs 21

Everybody’s Golf – VR PSVRMayıs 21

Observation – PS4, PCMayıs 21

Resident Evil 0 – SwitchMayıs 21

Resident Evil – Switch Mayıs 21

Resident Evil 4 – SwitchMayıs 21

Team Sonic Racing – PS4, Xbox One, PC, Switch Mayıs 21

Total War: Three Kingdoms – PCMayıs 23

Blood & Truth – PS4Mayıs 28

Trover Saves The Universe – PSVRMayıs 31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Beşiktaş E-SPORTS Rocket League Takımını Duyurdu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478